Jaunumi

No 19. maija atsākas arodārsta pieņemšanas!
Arodārsta pieņemšanas turpmāk notiks tikai pēc iepriekšēja pieraksta. Lūdzu zvanīt darba dienās , darba laikā Dr. G. Kozlovai pa telefonu: 26425100.
Ja ārstniecības laikā nodarīts kaitējums veselībai!
Ja ārstniecības laikā nodarīts kaitējums veselībai, pacients var vērsties Ārstniecības riska fondā. Valsts organizēts fonds sniedz iespēju pacientam aizstāvēt savas tiesības un saņemt atlīdzību ārpustiesas procesa kārtībā.
KVALITATĪVĀKAS IZMEKLĒŠANAS UN ĀRSTĒŠANĀS IESPĒJAS LUDZAS MEDICĪNAS CENTRĀ.
KVALITATĪVĀKAS IZMEKLĒŠANAS UN ĀRSTĒŠANĀS IESPĒJAS LUDZAS MEDICĪNAS CENTRĀ. SIA “Ludzas medicīnas centrs” ERAF projekta ietvaros ir iegādājusies vairākas jaunas medicīnas iekārtas un aprīkojumu, viena no tām ir jauna video sistēma endoskopiskām procedūrām, kas nepieciešama mazinvazīvo laparoskopisko procedūru veikšanai. 2010.gadā iegādātai laparoskopiskai iekārtai vairākas reizes bojājusies video sistēma un jau nolietojies aprīkojums, jaunai sistēmai ir būtiskas priekšrocības salīdzinot ar iepriekš izmantoto, tā nodrošina labāku attēla kvalitāti, aprīkota ar gaismas diožu (LED) gaismas avotu, kas nodrošina nemainīgu, augstas kvalitātes apgaismojumu visā lietošanas laikā, kā arī tā ir aprīkota ar moderniem digitāliem risinājumiem, kas ļauj speciālistiem kvalitatīvāk veikt operācijas ar labākiem rezultātiem, rūpīgāk izmeklēt vēdera dobuma orgānus, un ir savienojama arī ar iegādāto elektrokoagulatoru.
Informācija par konsultāciju iespējām attālināti Ludzas medicīnas centrā!
Informācija par speciālistu konsultatīvajiem tālruņa numuriem un to darbības laikiem atsevišķi - pacientiem un ģimenes ārstiem.
Izmaiņas SIA "Ludzas medicīnas centrs" darbībā!
Sakarā ar izsludunāto ārkārtas stāvokli koronavīrusa pandēmijas laikā, Sia Ludzas medicīnas centrs darbībā ir viestas korekcijas.