Новости

Ludzas medicīnas centrs sniedz nefrologa pakalpojumus!
Ar 2018. gada 17. augustu SIA Ludzas medicīnas centra poliklīnikas ķirurģijas kabinetā ( 1. kab. ) sāk pieņemšanu nefrologs Ligita Zepa.
Privātuma politika.
SIA Ludzas medicīnas centrs privātuma politika ir izstrādes stadijā. Kontaktpersona SIA Ludzas medicīnas centrs datu aizsardzības jautājumos - Sniedze Irbe mob.t.: 22331383.
Par ambulatorās daļas reģistratūras darba laika izmaiņām!
SIA "Ludzas medicīnas centrs" ambulatorās daļas reģistratūras darbinieku atvaļinājumu laikā, no 2018. gada 21. maija līdz 30. septembrim, reģistratūras darba laiks no plkst. 8.00 līdz plkst. 17.00.
Aicinām pieteikties valsts apmaksātās psihosociālās rehabilitācijas programmai pēc vēža
No 2018.gada psihosociālā rehabilitācija onkoloģiskajiem pacientiem un viņu tuviniekiem tiks nodrošināta kā valsts apmaksāts pakalpojums. Kā paredz MK noteikumi Nr.780 „Noteikumi par psihosociālās rehabilitācijas pakalpojumu personām ar onkoloģisku slimību un to ģimenes locekļiem”, pakalpojums ir sešu dienu kurss ar izmitināšanu. Aicinām pieteikties cilvēkus, kurus skāris vēzis, lai saņemtu valsts apmaksātu atbalstu pēc aktīvā ārstēšanas posma.
SIA "Ludzas medicīnas centrs" 128. kabinetā, būs iespēja saņemt konsultācijas pie neiroķirurga Dr. Kavšanthas Malinkas Rambadagallas.
Sākot ar šī gada 14. jūliju, SIA "Ludzas medicīnas centrs" 128. kabinetā, būs iespēja saņemt konsultācijas pie neiroķirurga Dr. Kavšanthas Malinkas Rambadagallas.