Новости

Ludzas medicīnas centrs īstenos ES projektu!
Ārstniecības iestādes pēdējā desmitgadē ir ievērojami mainījušās, jo arvien pieaug pacientu prasības attiecībā uz ārstniecības procesa norisi un rezultātu, strauji attīstās sarežģītas medicīniskās tehnoloģijas. Veselības aprūpes kvalitāti ārstniecības iestādē nosaka vairāku faktoru kopums: gan infrastruktūra, medicīniskās tehnoloģijas, pakalpojuma kvalitāte, pieejamība un citi faktori. Ārstniecības iestādei ir jāpiemērojas esošajai mainīgajai situācijai, tādēļ nepārtraukti jāuzlabo kvalitatīvu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamība un nodrošināšana.
Izvērtēti jaunie mākslas talanti!
SIA Ludzas medicīnas centrs 180. jubilejas pasākumu ietvaros tika organizēts jauno mākslinieku tematiskais konkurs.
Ludzas medicīnas centrs sniedz nefrologa pakalpojumus!
Ar 2018. gada 17. augustu SIA Ludzas medicīnas centra poliklīnikas ķirurģijas kabinetā ( 1. kab. ) sāk pieņemšanu nefrologs Ligita Zepa.
Par ambulatorās daļas reģistratūras darba laika izmaiņām!
SIA "Ludzas medicīnas centrs" ambulatorās daļas reģistratūras darbinieku atvaļinājumu laikā, no 2018. gada 21. maija līdz 30. septembrim, reģistratūras darba laiks no plkst. 8.00 līdz plkst. 17.00.
Aicinām pieteikties valsts apmaksātās psihosociālās rehabilitācijas programmai pēc vēža
No 2018.gada psihosociālā rehabilitācija onkoloģiskajiem pacientiem un viņu tuviniekiem tiks nodrošināta kā valsts apmaksāts pakalpojums. Kā paredz MK noteikumi Nr.780 „Noteikumi par psihosociālās rehabilitācijas pakalpojumu personām ar onkoloģisku slimību un to ģimenes locekļiem”, pakalpojums ir sešu dienu kurss ar izmitināšanu. Aicinām pieteikties cilvēkus, kurus skāris vēzis, lai saņemtu valsts apmaksātu atbalstu pēc aktīvā ārstēšanas posma.