News
Jāņa Leimana balvu šogad ir saņēmusi Lidija Boldāne

Par ieguldījumu tuberkolozes ierobežošanā, Ludzas medicīnas centra pneimonoloģei Lidijai Boldānei šogad tika pasniegta Jāņa Leimana balva.

Jānis Leimans savu darba mūžu ir veltījis tuberkulozes apkarošanai, veicot būtisku ieguldījumu šīs slimības ierobežošanā Latvijā. Ar mērķi godināt viņa piemiņu un atbalstīt speciālistus, kuri ar degsmi darbojas šajā sarežģītajā medicīnas jomā, 2017. gadā dibināta Jāņa Leimana balva.

2023. gadā Jāņa Leimana balva par ieguldījumu tuberkulozes ierobežošanā tika pasniegta Dr. Lidijai Boldānei, Ludzas medicīnas centrs ārstei.

Daktere Lidija Boldāne uzsākusi profesionālās darba gaitas 1971. gadā, strādājot Ludzas tuberkulozes slimnīcā. Kopš 1995. gada turpinājusi ārstes darbu "Ludzas rajona slimnīca" poliklīnikā. No 2014. gada SIA "Ludzas medicīnas centrs" ambulatorajā daļā veic ārsta - pneimonologa un aprūpes nodaļā ārsta - internista pienākumus. COVID-19 pandēmijas laikā strādāja speciāli izveidotajā COVID-19 nodaļā.

Daktere Lidija Boldāne darbā sevi ir parādījusi kā augsti kvalificētu un pašaizliedzīgu speciālistu. Daktere ir zinoša un atsaucīga, ar pacientiem un kolēģiem iejūtīga un saprotoša. Darbā akurāta, uzcītīga un apzinīga, to veic ar lielu atbildības sajūtu. Regulāri papildina savas zināšanas kursos, semināros un konferencēs.

Mēs lepojamies ar saviem kolēģiem un esam priecīgi par šo atzinību!

 


image