Jaunumi
image
KVALITATĪVĀKAS IZMEKLĒŠANAS UN ĀRSTĒŠANĀS IESPĒJAS LUDZAS MEDICĪNAS CENTRĀ.

KVALITATĪVĀKAS IZMEKLĒŠANAS UN ĀRSTĒŠANĀS IESPĒJAS LUDZAS MEDICĪNAS CENTRĀ. SIA “Ludzas medicīnas centrs” ERAF projekta ietvaros ir iegādājusies vairākas jaunas medicīnas iekārtas un aprīkojumu, viena no tām ir jauna video sistēma endoskopiskām procedūrām, kas nepieciešama mazinvazīvo laparoskopisko procedūru veikšanai. 2010.gadā iegādātai laparoskopiskai iekārtai vairākas reizes bojājusies video sistēma un jau nolietojies aprīkojums, jaunai sistēmai ir būtiskas priekšrocības salīdzinot ar iepriekš izmantoto, tā nodrošina labāku attēla kvalitāti, aprīkota ar gaismas diožu (LED) gaismas avotu, kas nodrošina nemainīgu, augstas kvalitātes apgaismojumu visā lietošanas laikā, kā arī tā ir aprīkota ar moderniem digitāliem risinājumiem, kas ļauj speciālistiem kvalitatīvāk veikt operācijas ar labākiem rezultātiem, rūpīgāk izmeklēt vēdera dobuma orgānus, un ir savienojama arī ar iegādāto elektrokoagulatoru.

image
Informācija par konsultāciju iespējām attālināti Ludzas medicīnas centrā!

Informācija par speciālistu konsultatīvajiem tālruņa numuriem un to darbības laikiem atsevišķi - pacientiem un ģimenes ārstiem.

image
Izmaiņas SIA "Ludzas medicīnas centrs" darbībā!

Sakarā ar izsludunāto ārkārtas stāvokli koronavīrusa pandēmijas laikā, Sia Ludzas medicīnas centrs darbībā ir viestas korekcijas.

image
Koronavīruss: kā tas izpaužas un kā sevi pasargāt no saslimšanas!

Viens no galvenajiem ieteikumiem – ja cilvēks ir bijis Ķīnā, Dienvidkorejā, Itālijas Lombardijas un Veneto reģionos, Irānā u.c. kopš atgriešanās turpmākās 14 dienas ir ieteicams palikt mājās un novērot savu veselības stāvokli. Tāpat ir jāsazinās ar savu ģimenes ārstu, lai konsultētos par turpmāko rīcību.

image
Jaunums!

SIA „Ludzas medicīnas centrs” tiek piedāvāts jauns pakalpojuma veids -Transezofagiālais EHO izmeklējums.