EnKurss

Noskaņo sevi uz veselības enerģiju.

Lasīt vairāk
Card image cap
Card image cap

Par mums

Noskaņo sevi uz veselības enerģiju. Ludzas medicīnas centrs sniedz ambulatoro narkoloģisko palīdzību. Medicīnas centra pieredzējušie speciālisti veic atkarību ārstēšanu ar modernām un starptautiski atzītām metodēm.

Mūsu pakalpojumi

Konsultācijas

Narkologa konsultācijas par alkohola atkarību, narkotisko un psihotropo vielu atkarību, tabakas atkarību, azartspēļu un jauno tehnoloģiju atkarību (datorspēles, čats, mobilie telefoni, u.c.). Profilaktiskā uzskaite un dinamiska novērošana.

Ārstēšana

Alkohola "paģiru" stāvokļa ārstēšana. Ārstēšanas veidi un metodes, lai novērstu alkohola lietošanas atsākšanu, t.s. prolongētā ārstēšana (kodēšana).

Atzinumi

Transporta līdzekļa vadīšanas atļaujas saņemšana, darba atļaujas saņemšana, ieroču nēsāšanas un lietošanas atļaujas saņemšana, 28 dienas motivācijas programma Minisota.

Pusaudžiem

Konsultācijas nepilngadīgajiem atkarību izraisošo vielu un procesu (azartspēles, datorspēles, čats, u.c.) lietotājiem, profilaktiska novērošana, konsultācijas nepilngadīgo vecākiem un aizbildņiem.

Ārstu komisijas

Ārstu komisija par uzņemšanu metadona aizvietojošās terapijas programmā.

Atbalsta grupas

Atbalsta terapijas grupas vecākiem. Pacientiem pēc "Minisotas" programmas.

Psihologa konsultācijas

Diagnostika, motivācija (lietošanas pārtraukšanas un ārstēšanās uzsākšanas sekmēšana, ambulatorā monorehabilitācijas programma.)

Motivācijas adaptācijas kurss

Motivācija uz atkarības ārstēšanu un atturību.

Cenrādis (EUR)

Ar cenrādi arī ir iespējams iepazīties SIA "Ludzas medicīnas centrs" mājaslapā apakšnodaļā "Narkoloģijas dienests".

Pēdējie ieraksti

Card image cap
Spēku atjaunošana

Svinot Ziemassvētkus, Jaunā gada gaidās un pēc satikšanās ar gādīgo salavecīti, Jums parādījās bezspēks svētku turpināšanai, ir iespējams atjaunot veselību Ludzas medicīnas centrā:

Card image cap
Advente

Adventes vainagā četras sveces, decembrī dedzināt sāc...

Card image cap
Kodēšana

Pēc pacienta vēlēšanās viņam tiek ievadīts Latvijā reģistrēts līdzeklis vai preparāts, kas cilvēka organismā saglabājas kā rezerve un saskaņā ar bioloģijas likumiem pakāpeniski tiek...

Card image cap

Atsauksmes

Pēc ilgstoša pārtraukuma esam atsākuši darbu pavisam nesen. Atsauksmes vēl nav uzkrājušās. Pagaidām varam lepoties tikai ar lieliskiem apstākļiem un tikko veiktu remontu. Mums ir daudz svaiga gaisa un trīsreizēja ēdināšana dienā. Mūsu pacienti netiek ierobežoti un mēs nodrošinam konfidencialitāti. Tāpēc gaidam jūs vai arī vediet ārstēties sev tuvos cilvēkus un rakstiet atsauksmes par rezultātu. Mēs jau esam sagatavojuši atsauksmju grāmatu!

Uzrakstīt mums