Новости
image
KVALITATĪVĀKAS IZMEKLĒŠANAS UN ĀRSTĒŠANĀS IESPĒJAS LUDZAS MEDICĪNAS CENTRĀ.

KVALITATĪVĀKAS IZMEKLĒŠANAS UN ĀRSTĒŠANĀS IESPĒJAS LUDZAS MEDICĪNAS CENTRĀ. SIA “Ludzas medicīnas centrs” ERAF projekta ietvaros ir iegādājusies vairākas jaunas medicīnas iekārtas un aprīkojumu, viena no tām ir jauna video sistēma endoskopiskām procedūrām, kas nepieciešama mazinvazīvo laparoskopisko procedūru veikšanai. 2010.gadā iegādātai laparoskopiskai iekārtai vairākas reizes bojājusies video sistēma un jau nolietojies aprīkojums, jaunai sistēmai ir būtiskas priekšrocības salīdzinot ar iepriekš izmantoto, tā nodrošina labāku attēla kvalitāti, aprīkota ar gaismas diožu (LED) gaismas avotu, kas nodrošina nemainīgu, augstas kvalitātes apgaismojumu visā lietošanas laikā, kā arī tā ir aprīkota ar moderniem digitāliem risinājumiem, kas ļauj speciālistiem kvalitatīvāk veikt operācijas ar labākiem rezultātiem, rūpīgāk izmeklēt vēdera dobuma orgānus, un ir savienojama arī ar iegādāto elektrokoagulatoru.

image
PIE POLIKLĪNIKAS ĒKAS IERĪKOTS PACĒLĀJS CILVĒKIEM AR KUSTĪBU TRAUCĒJUMIEM!

PIE POLIKLĪNIKAS ĒKAS IERĪKOTS PACĒLĀJS CILVĒKIEM AR KUSTĪBU TRAUCĒJUMIEM!

image
SIA “LUDZAS MEDICĪNAS CENTRS” PROJEKTA IETVAROS IEPĒRK MEDICĪNISKĀS IEKĀRTAS UN APRĪKOJUMU

SIA “LUDZAS MEDICĪNAS CENTRS” PROJEKTA IETVAROS IEPĒRK MEDICĪNISKĀS IEKĀRTAS UN APRĪKOJUMU

image
Ludzas poliklīnikā uzsākti pacēlāja izbūves darbi

SIA „Ludzas Medicīnas centrs” īsteno Eiropas Reģionālās attīstības fonda atbalstīto projektu, viena no aktivitātēm ir ārējā pacēlāja izbūve poliklīnikas ēkai, lai no pirmā uz otro stāvu cilvēkiem ar īpašām vajadzībām nodrošinātu piekļuvi ēkā strādājošām ārstu praksēm.

image
“Kvalitatīvu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamības uzlabošana SIA “Ludzas medicīnas centrs”, attīstot veselības aprūpes infrastruktūru”

Darbības programma "Izaugsme un nodarbinātība" 9.3.2. specifiskā atbalsta mērķa "Uzlabot kvalitatīvu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību, jo īpaši sociālās, teritoriālās atstumtības un nabadzības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem, attīstot veselības aprūpes infrastruktūru"