Новости
Ludzas pilsētas fotogrāfiju galerija Ludzas Medicīnas centra telpās

    Sadarbībā ar fotogrāfu Uģi Bērziņu, Ludzas Medicīnas centrs savās telpās ir izvietojis Ludzas pilsētas fotogrāfijas, kurās ir iemūžināti pilsētas mirkļi gan no putna lidojuma, gan tuvplānos. 2021.gada 2.jūnijā tika sarīkota neliela prezentācija, par godu šim notikumam mūs apciemoja arī Latgales Reģionālā televīzija.
    Šajā sarežģītajā laikā, kad visapkārt valda nenoteiktība un rūpes par rītdienu, mēs, Ludzas Medicīnas centrs, vēlamies vērst cilvēku uzmanību uz skaisto mums visapkārt.
    Gandrīz katrs cilvēks, kas nodarbojas ar ikdienas darbu, ir kādreiz aizdomājies, ka ierastajā dzīves ritmā viņš palaiž garām kaut ko ļoti svarīgu, viņam nav laika pamanīt mirkļu skaistumu.
    Mēs varam kopā aplūkot objektus un redzēt tos pilnīgi atšķirīgos veidos. Katrs spēs ieraudzīt kaut ko sev tuvu un pazīstamu. Baudīsim mirkļus un novērtēsim visu skaisto mums apkārt, novēl Ludzas Medicīnas centrs.
    Pateicamies par atbalstu Valērijam Dzevaltovska kungam no Ludzas Novadpētniecības muzeja un Ludzas domes priekšsēdētājam Edgaram Mekša kungam.

Latgales Reģionālās televīzijas sižetu Jūs varat noskatītie šeit:

http://www.lrtv.lv/zinas/ludzas-medicinas-centra-ienak-maksla-9308


image