Амбулаторная часть
Internie speciālisti
Specialitāte Vārds, uzvārds Darba laiki
Ftiziopulmonologs Lidija Boldane
Endokrinologs Natālija Čaika
Otorinolaringologs Elēna Tašlikova
Dermatologs - venerologs Ināra Bikauniece
Otorinolaringologs Gernots Sūnītis
Arodveselības un arodslimību ārsts Gunta Kozlova
Urologs George Tolordava
Otorinolaringologs Veronika Ludborza
Nefrologs Ligita Zepa
Psihiatrs Sergejs Volkovs
Anesteziologs, reanimatologs Dace Mikjanska
Anesteziologs, reanimatologs Zane Nikitina
Anesteziologs, reanimatologs Ligita Zepa
Traumatologs Rolands Jezerskis
Kardiologs Nikolajs Prusakovs
Ultrasonogrāfija (vēdera dobumam, vairogdziedzerim) Irena Stankeviča
Narkologs Jāzeps Korsaks
Narkologs Olga Šambadale
Ķirurgi
Specialitāte Vārds, uzvārds Darba laiki
Ķirurgs Vladimirs Timofejevs
Neiroķirurgs - atvaļinājumā Dace Ozola-Azovska
Mikroķirurģe, plastikas ķirurģe pieņem reizi mēnesī Nonna Tomiševa
Ginekologi
Specialitāte Vārds, uzvārds Darba laiki
Ginekologi Helga Sūnīte
Ginekologi Boriss Lapidus
Ginekologi Vera Bartuša
Ginekologs Benita Vladimirova
Diagnostika
Specialitāte Vārds, uzvārds Darba laiki
Radiologs diagnosts Vladimirs Zagorskis
Ultrasonogrāfija (vēdera dobumam, vairogdziedzerim) Larisa Kolosova
Mamogrāfija Ingrīda Šlosberga
Ultrasonogrāfija (ceļa locītavu) Vladimirs Svjatenko
Ultrasonogrāfija (asinsvadiem) Solvita Tūmiņa
Ultrasonogrāfija (krūtīm) Māra Lagzdiņa
Ultrasonogrāfija (asinsvadiem) Vjačeslavs Vološins
Radiologs diagnosts Irēna Stankeviča
Eho_velo_holters Nikolajs Prusakovs
Rehabilitācija
Specialitāte Vārds, uzvārds Darba laiki
Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts Irēna Paidere
Fizioterapeits Līga Gudkova
Fizioterapeits Joana Valtere
Fizikālās terapijas metode māsu praksē Tatiana Melyushchenkova
Ūdensdziedniecības kabinets māsa pieņem pēc iepriekšēja pieraksta, zvanot pa tālruni 29328627
Diabētiskās pēdas aprūpes kabinets (podologs) māsa pieņem pēc iepriekšēja pieraksta, zvanot pa tālruni 65707093
Fizioterapeits Jūlija Laizāne
Fizioterapeits Lauma Orinska
Fizioterapeits Andrejs Mutulis
Psihologs Vineta Čepule
Fizioterapeits Ilga Kaļve
Fizioterapeits Diāna Osipova
Masiere Gunta Škavronska - pieraksts pa tālruni: 22429929
Zobārstniecība
Specialitāte Vārds, uzvārds Darba laiki
Zobu higiēnists Dace Cibaņuka pieņem pēc iepriekšēja pieraksta, zvanot pa tālruni 26425993
Laboratorija
Specialitāte Vārds, uzvārds Darba laiki
Procedūru kabinets (venozās asinis un cits materiāls)
Klīniskā laboratorija (kapilārās asinis un cits materiāls)
Vakcinācijas kabinets
Specialitāte Vārds, uzvārds Darba laiki
Vakcinācijas kabinets Alīna Pikaļova